Je čas začít růst
Integrovaná firemní řešení IP telefonieVoIP telefonie Asterisk

VoIP telefonie Asterisk

FreePBX pro údržbu tel. ústředny

FreePBX pro údržbu tel. ústředny

Intranet WWW server

Intranet WWW server

Hlasová pošta

Hlasová pošta

CDR – statistiky hovorů

CDR – statistiky hovorů

Flash Operator Panel

Flash Operator Panel

IVR automatická spojovatelka

IVR automatická spojovatelka

Provisioning TFTP server

Provisioning TFTP server

SugarCRM

Samba file server pro sítě Windows

Vtiger CRM


Call Centrum


Tarifikace


Calling Card


Open Fire – Instant messaging server


Email server


STUN server
 Světově nejpopulárnější distribuce založené na Asterisku

Integruje VoIP ústřednu se špičkovým informačním systémem CRM

Ideální pro Call centra i běžné firemní aplikace

Elastix i Trixbox umožnňje rychlé nastavení VoIP telefonního systému i dalších nezbytných aplikací jako je MySQL, SugarCRM atd. Elastix i Trixbox mohou být použity pro domácí uživatele s jednou linkou, pro malé a střední firmy s několika linkami nebo pro velké s několika linkami T1/E1 a call centry a provozem milionů minut měsíčně.

Součástí je i systém pro podporu řízení vztahů se zákazníky Sugar CRM

Sugar CRM je software pro kontaktní centra. Je skvělý pro on line řízení vašich kontaktů, plánovaní, sledování aktivit, řízení emailové pošty, řízení projektů, tvorbu marketingových kampaní a podporu automatizace nejdůležitějších obchodních procesů.Unikátním propojením VoIP telefonní ústředny a Call Centra se softwarem pro řízení zákaznických vztahů vzniká nová dimenze komunikačních technologií budoucnosti.

 

Dny drahých proprietárních telekomunikačních systémů jsou pryč.

Elastix/Asterisk/Trixbox představuje technologii pro návrh produktů a řešení napříč celým telekomunikačním trhem. Řeší široký rozsah problémů od náhrady klasických pobočkových systémů až po vysoce specializované aplikace. Díky Open Source architektuře pracují denně na vývoji Elastixu, Trixboxu a Asterisku stovky nejlepších programátorů po celém světě. Takovou rozsáhlou vývojovou základnu a podporu nemá žádný výrobce klasických telekomunikačních systémů. Počet instalací Trixboxu roste raketovým tempem. Počet instalací ve světě je odhadován na 0,5 milionu. Denně je zaznamenáváno více než 1000 stažení softwaru a Asterisk se stává novým standardem, ke kterému i přední výrobci IP telekomunikačních zařízení deklarují kompatibilitu svých zařízení. Revoluce Open source telefonie začala v USA a nyní se mohutně válcuje Evropu.

Špičkový hardware zajistí spolehlivé a kvalitní VoIP řešení.

Z toho důvodu se orientujeme na systémy firem Linksys – Cisco v oblasti telefonů a síťových prvků a VoIP brány značky Quintum, které jsou schopné zajistit nejenom kvalitní přenos hlasu, ale i přenos faxů, které bývají slabinou mnoha VoIP řešení a jejichž přenos dělá mnohdy problém nejen dodavatelům VoIP, ale i VoIP operátorům  !!!.

Spolehlivé telefony Linksys umožňují kvalitní a komfortní komunikaci a možnost připojení náhlavních souprav

 

    

 

Síťové prvky Linksys zajišťují centrální napájení i prioritu VoIP paketů v datové síti

 

 

VoIP brány Quintum zajištují spolehlivé propojení klasických telekomunikačních sítí HTS, ISDN BRI, ISDN PRI a VoIP systémů.

Umožňují potlačení echa v hlasových komunikacích i přenos dat a faxů.

Technologie Survivable umožňuje průběžné měření kvality VoIP přenosů a zálohování komunikace přes klasické telekomunikační sítě.